15. 4. – 31. 8. Vyfoť Čerňák

Vyfoť Čerňák!

SOUTĚŽ PRODLOUŽENA DO KONCE PRÁDZNIN! FOTKY POSÍLEJTE NA katerina@praha14kulturni.cz.

vyfot cernak
„Zachyťte život na Černém Mostě tak, jak ho vidíte jen vy“, tak zní podtitul soutěže, kterou vyhlašují Festival Fotograf, Plechárna a Praha 14 kulturní, a která má dokumentárním způsobem zachytit každodenní život na sídlišti Černý Most.

Zúčastnit se může kdokoliv, fotografie či videa mohou vznikat libovolnou technikou za využití jakéhokoliv média (od tradičního fotoaparátu až po mobilní telefon). Je možné pracovat jednotlivě nebo ve skupinách, soutěž není omezena ani věkově ani místem vašeho bydliště.

Námětem prací má být téma, které zachycuje dění a život na sídlišti Černý Most.

Fotografie (ale i videa) posoudí odborná komise a vybere ty nejzajímavější pro výstavu v rámci podzimního Festivalu Fotograf 2015.

Pro studenty škol na Černém Mostě je nabízena možnost zúčastnit se v rámci soutěže debat a workshopů se zajímavými osobnostmi.

Více informací najdete na našich webových stránkách a na Facebooku Prahy 14 kulturní, www.facebook.com/praha14kulturni.

Výstava vybraných snímků se uskuteční v rámci Festivalu Fotograf v říjnu 2015 na Plechárně Černý Most i dalších místech v Praze.

Pro autory nejzajímavějších prací je připravena řada cen od našich partnerů a možnost představit svou práci na společné výstavě v rámci Festivalu Fotograf.

Vaše projekty stačí zaslat elektronicky na michaela@praha14kulturni.cz nebo doručit na adresu Plechárna Černý Most, Bryksova 1002, 198 00. Práce můžete zasílat kdykoliv od termínu vyhlášení, maximálně však do 30.6. 2015.

Pro Plechárnu Černý Most je plánován také veřejný workshop během prvního červnového týdne.

Partnery soutěže jsou Festival Fotograf, MČ Praha 14, Praha 14 kulturní, Společnost Ceny J. Chalupeckého, Máš umělecké střevo? z.s.