• Momentálně hledáme vedoucí/ho pro Plechárnu Černý Most, která/ý převezme odpovědnost za celkový chod volnočasového a kulturního centra a s tím související úkoly. Předchozí zkušenosti s vedením týmu a prací v kulturní oblasti jsou nutností.

Co budete mít na starosti:

– vedení týmu

– příprava a sledování svěřeného rozpočtu

– dramaturgie a koordinace produkce programu (akce, kurzy, pronájmy)

– koordinace provozu, správy budovy a dílčích projektů

– odpovědnost za administrativní chod střediska

– komunikace s marketingovým oddělením

– zastupování organizace navenek

Co od Vás očekáváme:

– schopnost komunikovat s velkým množstvím lidí mailem i po telefonu

– umění delegovat práci

– práci s Wordem, Excelem, Google drivem, kalendářem

– schopnost rychle se orientovat v prostoru a čase, pracovat systematicky, přijímat velké množství informací, selektovat je a předávat kultivovaně dále

– schopnost převzít zodpovědnost a umět se samostatně rozhodovat

– důslednost se smyslem pro detail a pořádek

– chuť pracovat v týmu

– vedení porad a diskusí, nebát se mluvit před větším množství lidí

– zkušenosti s produkcí kulturních nebo komunitních akcí

– zájem o Prahu 14, kulturu, komunitní a sportovní aktivity

Pokud jste u nás ještě nikdy nebyl/a, je možné si prostor prohlédnout každý den od 14:00 do 19:00 hodin.

Životopis a motivační dopis pošlete do 10. 10. na e-mail: pavel.filip@praha14kulturni.cz.

Do předmětu uveďte “CV – vedoucí Plechárny.”

  • Dále Praha 14 kulturní hledá „Produkční, asistent/ka ředitele a komunitní koordinátor/ka v jedné osobě“

  • Náplň práce na této pracovní pozici:

– činnost asistenta/asistentky ředitele · písemné, telefonické sjednávání schůzek · zápisy z porad a jednání · řešení ad hoc úkolů

– fundrasing · systematická orientace v širší nabídce výzev · aktivní vyhledávání zdrojů a partnerů na Praze 14

– komunitní koordinace · koordinace činnosti organizace se školami a ostatními subjekty (spolky, neziskovými organizacemi, komunitními centry)

– aktualizace web a FB stránek · ve spolupráci s IT oddělením ÚMČ a externí firmou · znalost editace web stránek výhodou · grafické dovednosti výhodou (programy typu Adobe)

– produkční akce vyžadující koordinaci středisek · práce s rozpočtem a časem pro přípravu a realizaci · zpracování harmonogramu a zajištění realizačního teamu · ve spolupráci s ostatními středisky příprava programu, produkčního a mediálního plánu projektů zadaných úřadem měst. části Praha 14 · koordinace postupu prací · podpora a motivace členů teamu · řízení dokumentace k projektům · zpracování závěrečných, tiskových zpráv a vyhodnocení projektů

𝗡𝗮𝗯𝗶́𝘇𝗶́𝗺𝗲:

– pracovní úvazek na 1,0 HPP (i pro absolventy)

– pružnou pracovní dobu

– smysluplnou, samostatnou a pestrou činnost

– podporu dalšího rozvoje a vzdělávání ·

– kreativní a perspektivní práci na zajímavých projektech s možností profilace a růstu

– odměnu podle směrnic a tabulek příspěvkové organizace s perspektivou změny + další odměny

𝗡𝗮́𝘀𝘁𝘂𝗽: 𝗽𝗼𝗱𝗹𝗲 𝗱𝗼𝗵𝗼𝗱𝘆

Životopis a motivační dopis zašlete na e-mail: pavel.filip@praha14kulturni.cz do 10. 10. 2021

Referent/ka marketingového oddělení – produkční

Pro oddělení marketingu příspěvkové organizace Praha 14 kulturní hledáme šikovného kolegu/gyni na pozici „Referent/ka marketingového oddělení“

Náplň práce:

Příprava podkladů pro PR

Komunikace s reklamními agenturami, tiskárnou a ostatními dodavateli

Nasazení placených akcí na GoOut

Příprava podkladů pro kulturní kalendář Prahy14

Komunikace s produkcí a příprava plánovaných akcí Plechárny, H55 a KD Kyje pro podporu marketingového mixu

Produkční činnost

Plánování příspěvků (tvorba content strategy)

Příprava online a off-line distribuce, zodpovědnost za její uskutečnění (tiskárny, výlepové plochy)

Administrativní a asistenční podpora

Správa webů (Plechárna, H55, KD Kyje, Praha 14 kulturní, Poznej Prahu 14)

Vyhledávání zajímavých podnětů pro kulturní a sportovní aktivity

Tvorba základních grafických zadání

Vyhodnocování sledovanosti, zásahu (ONLINE)

Vstupní požadavky na pracovní pozici:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Samostatnost, schopnost týmové spolupráce
  • Výborná čeština slovem i písmem
  • Proaktivní přístup
  • Ochota učit se novým věcem, zájem o kulturu
  • Časová flexibilita
  • Znalost MS Office, FB, YouToube, Instagram, Web – expert
  • Znalost základních grafických programů, úprava fotografií a videí

Pracovní úvazek: 0,5 / 1,0  Nástup: ihned

Nabízíme: pružnou pracovní dobu, stravenky

Životopisy zasílejte do 20. 10. 2021 na adresu: xenia.gubekova@praha14kulturni.cz